top of page
Užsiėmimai
rozine-deme-png-line.png

Daugiau nei dešimtmetį idividualiai ir grupėse mokau balso subtilybių. Padedu pažinti balso aparatą, jo galimybes, įvaldyti vokalinę techniką. Taikau muzikinės improvizacijos, dainų kūrimo metodus, kurių pagalba dirbame su vidiniais resursais, emocijomis, praktikuojame drasą bei adaptabilumą. Pastebiu, kad dažnai nuo vaikystės žmonės gyvena su įsitikinimais, jog jie negali dainuoti. Pats dainavimo fenomenas mistifikuojamas ir priimamas kaip prigimtinė duotybė. Mano praktika rodo kitaip, galbūt dėl to, jog turiu gilų tikėjimą kiekvienu, kurio sielos kalba siekia būti išgirsta per balsą ir būnu greta tol, kol esu reikalinga. 

Podium

Individualus Vokologijos užsiėmimas

Balso skambesio lavinimui. 

1 val = 50 €

Skirtas lyderiams, tyrinėtojams, visiems ieškantiems savo autentiško skambėjimo, balso jėgos bei meistrystės. 

Karaoke

Grupinis Vokologijos užsiėmimas

(nuo 2 iki 4 dalyvių)

1,5 val = 100 €

Tai ansamblinio dainavimo, grupinės improvizacijos patyrimas, kurio metu praktikuojame kūrybišką spontaniškumą, mokomės klausytis bei būti išgirsti. 

Balso seminaras

Hands

Team - buildingui ar bendruomenės renginiui

2 val = 500 €

 

Unikali paslauga, kai muzikinių veiklų metu, dainuojant ir grojant terapiniais instrumentais kuriami tarpusavio ryšiai, bendrumo jausmas, mokomasi veikti grupėje. 

Teirautis dėl individualaus pasiūlymo

Visų šių muzikinių veiklų metu, svarbiausia yra Jūsų poreikiai, svajonės ir tikslai, kuriuos įgyvendinate laisvai skambėdami. 

Užsiėmimai vyksta Lukiškių sk. 6, Vilniuje.

Ačiū, Jūsų užklausa sėkmingai išsiųsta.

Anchor 1
bottom of page