top of page
Ieškoti
  • lbudreckyte

Vokologijos albumas - "Pažinti save per balsą" pirmą kartą fiziškai išleistas Japonijoje!

Thank You Takeshi Miyamoto and Diskunion.net for the collaboration!


Rugpjūtį sulaukiau laiško iš Japonijos, kuriame buvo domimasi mūsų su Jan Maksimovic sukurtu, debiutiniu Vokologijos albumu. "Vokologija - pažinti save per balsą", lietuviškai, atsargiai gulėjo skaitmeniniu formatu internetinėje muzikos platformoje Bandcamp. Neišleidome jo fiziškai Lietuvoje, nes neturėjome pakankamai rėmimo. Tačiau, dėka Asociacija Agata paramos su Jan Maksimovic ir Neringa Zukauskaite sukūrėme virtualų albumą, vieną pirmųjų Lietuvoje, kuriame sudėjome veiklas balsui kviesdami, drąsindami, tyrinėti, bei priimti savo autentišką skambėjimą. Norėjome priartinti improvizaciją balsu prie žmogaus, skatinti žaisti, surizikuoti. :)


Tęsėme bendravimą su japonais, nors nuoširdžiai dar kelis mėnesius nesupratau ką jie darys su albumu pilnu lietuviškų tekstų. Išverčiau viską kas yra sakoma albume į anglų kalbą, o Takeshis vertė į japonų. ;) Interviu, kurį daviau jau pasirašiusi kontraktą paminėjau nemažai lietuvių kolegų, su kuriais bendradarbiauju ir įrašiau keliasdešimt lietuvių muzikantų pavardžių audio žinutėmis, kad galėtų juos užrašyti japoniškai.

Truko daugiau nei pusmetį iki kol suderinome detales ir Naujųjų metų proga, Japonijoje, pirmą kartą fiziniu formatu pasirodė Vokologija - pažinti save per balsą!!! :)


Japoniškoje "Vokologija - pažinti save per balsą" versijoje viršelį nuliejo Indre Budreckyte, su garsu likome mudu su Janu ir visa kita komanda iš japonijos, kurios niekada gyvai nemačiau, tik parašiau kokius 200 laiškų, nes nuoširdžiai, taip skrupulingai derinančių procesus žmonių, kaip japonai, dar nebuvau sutikusi. :)


Ačiū Agatai, kad prisidėjo prie pirminės idėjos įgyvendinimo ir Ačiū Takeshiui iš Japonijos, kuris kažkaip surado ir pratęsė atsargų lietuvišką žingsnį. :)


p.s. Gali kilti klausimas tai kiek čia tų Vokologijų :)


Vokologija - mano kuriama balso lavinimo ir asmenybės pažinimo sistema, taip kaip aš matau darbą su žmogumi ir jo balsu.


Per metus išleidau du albumus:

1. Vokologija - pažinti save per balsą

2 Vokologija - pagalba sau balsu


Abu albumai yra prieinami nemokamai visose internetinėse platformose.


#vokologija#pazintisaveperbalsa#diskunion


8 peržiūros0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page